Zdjęcie

Jak się starać o dotacje

23.10.2009
Doświadczenia lat 2004-2006 wskazują, że w procesie ubiegania się o środki unijne czynnikiem sukcesu jest prawidłowe przygotowanie wniosku oraz kompletność złożonej aplikacji.

Aby skuteczne przejść przez wszystkie trzy etapy oceny wniosku, czyli: ocenę formalną, techniczno-ekonomiczną oraz merytoryczną projektu, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, aby:

Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim cierpliwość i skrupulatność. O przyznaniu dofinansowania decyduje także dobra kondycja finansowa przedsiębiorcy oraz wysoka pozycja na liście projektów rekomendowanych do wsparcia.

W ramach europejskiej pomocy regionalnej na lata 2007-2013 polski przedsiębiorca - zarówno duży, średni, jak i mały może skorzystać z bezzwrotnej pomocy finansowej. W tym celu powstało 16 Regionalnych Programów Operacyjnych, których ilość odpowiada liczbie polskich województw.

Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo pomoc wysokiej klasy specjalistów świadczących usługi doradcze dla firm. Wieloletnie doświadczenie na rynkach finansowych pozwala nam szybko i sprawnie ustalić Państwa potrzeby finansowe i wybrać najlepszą formę ich zaspokojenia. Posiadamy duże doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych ? od 2005 roku mamy na koncie sporo projektów, które otrzymały dofinansowanie ze środków unijnych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy produkty finansowe najbardziej odpowiadające ich wymaganiom. Korzystając z naszych usług oszczędzają Państwo czas i otrzymują fachową pomoc w doborze najbardziej optymalnego sposobu finansowania swoich potrzeb.

Wracaj

Skontaktuj się z nami